Si të vendosni një kapelë që ju bën të dukeni sikur të famshmit? - Bota Sot
E enjte, 17 janar 2019
  • Si të vendosni një kapelë që ju bën të dukeni sikur të famshmit?

    Kapelet e dimrit nuk janë vetëm për t’iu mbajtur ngrohtë.

    Ata gjithashtu ju ndihmojnë të keni një pamje mahnitëse dhe në përputhje me modën.

    Qoftë për dimër apo pranverë , nëse doni që kapela juaj t’iu ngjajë të famshmeve ne po ju paraqesim disa nga këto modele:

1 / 5
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test