Ky është fustani i ri i zi që na duhet të gjithave! - Bota Sot
E diel, 20 tetor 2019
  • Ky është fustani i ri i zi që na duhet të gjithave!

    Ajër i ftohtë, lagështira dhe shiu nënkuptojnë vetëm një gjë: stina e lëkurave erdhi sërish! Por kësaj here, nuk e kemi fjalën për xhaketën e lëkurës pa të cilën nuk dalim dot nga shtëpia.

    Po flasim për fustanin që do të donit të jetonte gjithë kohës brenda dollapit tuaj! Fustan i zi, prej lëkure që vishet në qindra forma!

1 / 6