Tom Hardy, ti je?! - Bota Sot
E diel, 16 dhjetor 2018
  • Tom Hardy, ti je?!

    Transformimi i Tom Hardy për rolin në filmin e ri “Fonzo” do t’ju lërë pa fjalë.

    Ylli i “Peaky Blinders” do të luajë “Al Capone”, dhe padyshim që ndryshimi i tij është “shokues”.

    Aktori 40 vjeçar ka ndarë me fansat e tij në rrjetet sociale disa foto bardhë e zi nga prapaskenat e filmit, ku dhe ka treguar transformimin e tij të frikshëm.

1 / 9
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test