Të mrekullueshme, modelet e reja të 'Victoria's Secret' - Bota Sot
E hënë, 19 nëntor 2018
  • Të mrekullueshme, modelet e reja të 'Victoria's Secret'

    Kompania më e famshme e modelingut në botë, Victoria's Secret, ka zhvilluar një nga sfilatat më të mëdha të vitit 2018 “Victoria’s Secret Fashion Show”, ku edhe prezantoi modelet që do të jenë imazhi i kësaj kompania edhe për vitin e ardhshëm.

    Engjëjt e “Victoria’s Secret” e ndriçuan pasarelën, por mes tyre sfiduan edhe dy shqiptare, të famshme në botë për profesionin e tyre, këngëtaret Bebe Rexha dhe Rita Ora.

1 / 11
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat