Babai është shoku më i mirë i një vajze - Bota Sot
E premte, 14 dhjetor 2018
  • Babai është shoku më i mirë i një vajze

    Shkencëtarët nga Universiteti Emory në SHBA zbuluan se baballarët e vajzave të vogla janë më të vëmendshëm dhe më të përgjegjshëm se baballarët e djemve.

    Kjo nuk është për t’u habitur, sepse për çdo baba, vajza është një princeshë e vogël për të cilën ai duhet të kujdeset. Për më tepër, babi bëhet shoku më i mirë i vajzës së tij dhe fotografitë e këtij artikulli janë dëshmi e mirë për këtë.

1 / 6
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test