Ky është mendimi i bullgarit për Kosovën - Bota Sot
Ky është mendimi i bullgarit për Kosovën

Futboll

Ky është mendimi i bullgarit për Kosovën

Më: 23 mars 2019 Në ora: 14:57
Ky është mendimi i bullgarit për Kosovën

Përzgjedhësi i Kombëtare bullgare, Petar Hubchev, pas asaj ndeshjeje ka thënë se e ka parë Kosovën duke luajtur dhe është shprehur i vetëdijshëm se futbollistët e tij do ta kenë shumë vështirë.

“E kemi analizuar Kosovën, e kemi parë atë, e pamë ndaj Danimarkës, kanë një ekip shumë serioz”, ka thënë Hubchev në konferencën pas ndeshjes.Trajneri bullgar ka veçuar 25 minutat e fundit të ndeshjes, kur Kosova shënoi për 2:1. “Ata treguan karakter në 20-25 minutat e fundit”, ka shtuar Hubchev.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...