Maldini-Boban krah ekipit, ja veprimi që bëjnë pas fitores dramatike ndaj Udineses! - Bota Sot
Maldini-Boban krah ekipit, ja veprimi që bëjnë pas fitores dramatike ndaj Udineses!

Futboll

Maldini-Boban krah ekipit, ja veprimi që bëjnë pas fitores dramatike ndaj Udineses!

Më: 19 janar 2020 Në ora: 15:47
Maldini-Boban

Paolo Maldini dhe Zvonimir Boban duket se kanë qenë mjaft të kënaqur nga fitorja e Milanit ndaj Udineses.

Dy drejtuesit e kuqezinjve kanë zbritur në tapetin e “San Siros” pas vërshëllimës së gjyqtarit, duke përqafuar dhe përgëzuar lojtarët për suksesin.

Video e mëposhtme tregon momente nga takimi i lojtarëve me dy drejtorët, ku bie në sy edhe përqafimi me Zlatan Ibrahimovic.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat