Fenerbahce – Galatasaray, formacionet zyrtare të derbit të “çmendur” turk - Bota Sot
Fenerbahce – Galatasaray, formacionet zyrtare të derbit të “çmendur” turk

Futboll

Fenerbahce – Galatasaray, formacionet zyrtare të derbit të “çmendur” turk

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 16:11
Foto ilustrim

Sot zhvillohet derbi i madh turk mes Fenerbahces dhe Galatasaray.

Fenerbahce mirëpret Galatasaray me fillim nga ora 17:00, në kuadër të Superligës së Turqisë.

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi – i cili aktivizohet në radhët e Fenerit do të luajë nga minuta e parë në këtë ballafaqim.

Më poshtë gjeni formacionet zyrtare të dyja skuadrave:

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat