Arbër Zeneli shënon dy gola, Reims gjunjëzon Mariborin

Futboll

Arbër Zeneli shënon dy gola, Reims gjunjëzon Mariborin

Nga: K.G. Më: 5 gusht 2020 Në ora: 20:06
Arbër Zeneli shënon dy gola, Reims gjunjëzon Mariborin

Reprezentuesi i Kosovës, Arbër Zeneli, është në formë të mirë dhe i gatshëm për edicionin e ri në Francë. 

Ai ka shënuar dy gola për fitoren e Reims me rezultat 2:0 kundër skuadrës sllovene Marribor, në një miqësore mjaft interesante.

Zeneli shënon golat në minutën 30-të dhe në atë të 32-tën.

Zeneli me ekipin e tij janë në formë dhe me optimizëm e presim edicionin e ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat