Roma i ofron Arsenalit shkëmbimin me Torreira! Në Londër mendohen - Bota Sot
Roma i ofron Arsenalit shkëmbimin me Torreira! Në Londër mendohen

Futboll

Roma i ofron Arsenalit shkëmbimin me Torreira! Në Londër mendohen

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 17:09
Lucas Torreira

E ardhmja e Lucas Torreira mund të jetë përsëri në Itali.

Mesfushori i Arsenalit mund të ndryshojë skuadër gjatë merkatos verore të transferimeve. Sipas edicionit të sotëm të Gazzetta dello Sport, mund të ndodhë një shkëmbim me Romën dhe Diawara.

Kjo sepse raportet mes dy klubeve janë shumë të mira.

Torreira u ndoq edhe nga Milani që nuk i garanton vend titullari, ashtu sikurse edhe nga Atletico Madrid.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat