Mandzukic befason me klubin e ri

Futboll

Mandzukic befason me klubin e ri

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 19:29
Mandzukic befason me klubin e ri

Mario Mandzukic thuhet se ka arritur akord me Lokomotivën e Moskës.

Kroati ishte pa klub, që pas largimit nga skuadra nga katari dhe tani duket se do ta vazhdojë karrierën në Rusi.

Lokomotiva e Moskës thuhet se ka arritur marrëveshje personale me sulmuesin. Mandzukiç do firmosë një kontratë dy vjeçare me klubin rus ku do përfitojë 2.7 milionë euro në vit.

Për 34-vjeçarin ishin të interesuar edhe skuadra nga Seria A.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat