Ballkani me trajner të ri - Bota Sot
Ballkani me trajner të ri

Futboll

Ballkani me trajner të ri

Nga: K. Goca Më: 6 shtator 2018 Në ora: 17:36
Ballkani me trajner të ri

Ballkani nga Theranda ka zgjedhur çështjen e trajnerit të ri. Pas dorëheqjes së papritur të Bekim Shotanit, vendin e tij e ka zërë Sami Sërmaxhaj, “Pas një pauze 5 ditore pa trajner, nga sot rrugëtimit tonë iu bashkua trajneri i mirënjohur Sami Sërmaxhaj. FC Ballkani është shumë mirënjohës klubit më të madh në vend FC Prishtinës për lejimin e trajnerit që t'i bashkangjitet rrugëtimit tonë. Klubit i duhet një mbështetje sa më të madhe në qytetit tonë, që të marrim rrugën e duhur dhe të fitores për një përfaqësim sa më të mirë në IPKO Superligën e Kosovës”, bëhet e ditur nga FC Ballkani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...