Xhaka: Një javë e përkryer për ne - Bota Sot
Xhaka: Një javë e përkryer për ne

Futboll

Xhaka: Një javë e përkryer për ne

Më: 9 dhjetor 2018 Në ora: 13:27
Xhaka: Një javë e përkryer për ne

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, ka shprehur lumturinë e tij me ecurinë e përkryer të Arsenalit prej 21 ndeshjeve

“Mendoj se ai dëshiron të bëhet si Aubameyang dhe Lacazette!”, tha me shaka mesfushori i Zvicrës për Torreiran.

“Ishte një javë e përkryer për ne. Fitore ndaj Tottenhamit në shtëpi, barazim me Manchester Unitedin në udhëtim dhe sot fitore. Mendoj se është perfekt për ne”, tha Xhaka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...