Brenda javës 235 antarësime në Lëvizjen Vetëvendosje me qendër në Gjakovë

Gjakova

Brenda javës 235 antarësime në Lëvizjen Vetëvendosje me qendër në Gjakovë

Nga: A.SH Më: 16 janar 2021 Në ora: 16:26
Foto

Gjatë kësaj jave, në Lëvizjen Vetëvendosje me Qendër në Gjakovë janë antarësuar 235 të rinjë.

Këtë e bëri të ditur ish-deputeti Agon Batusha duke shtuar se, qytetarët nga çdo cep i komunës së Gjakovës po bëhen gati për referendumin e 14 shkurtit.

Postimi në Facebook:

235 antarësime brenda javës.

Qendrës së Lëvizjes në Gjakovë brenda javës ju shtuan edhe 235 anëtarë të rinjë. Vetëm sot janë antarësuar 45 qytetarë.

Qytetarët nga çdo cep i komunës së Gjakovës po bëhen gati për referendumin e 14 shkurtit.

Nuk ka më bastione, ka vetëm qytetarë të gatshëm për ndryshimin e madh politik.

#14shkurt

#kurti2

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat