KRU “Gjakova”mban takimin mujor të Progresit të Asistencës Teknike mbi Projektin e financuar nga WBIF

Gjakova

KRU “Gjakova”mban takimin mujor të Progresit të Asistencës Teknike mbi Projektin e financuar nga WBIF

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 15:34
Foto nga takimi

Është mbajtur takimi i rradhës për monitorimin e progresit të Asistencës Teknike, financuar nga WBIF për realizimin e projektit “Ndërrimi i gypave të azbestit, instalimi i ujëmatësve të mençur, dhe kanalizimi fekalë” për rrjetin e Ujësjellësit KRU “Gjakova” SH.A.

Të pranishëm në këtë takim ishin përfaqësues nga Firma Konsulente COWI, përfaqësues të IFI-së, përfaqësues nga Qeveria e Republikës së Kosovës, të cilët në bashkëpunim me U.D. Kryeshef Ekzekutiv Visar Hasi si dhe menaxhmentin e lartë të Ujësjellësit KRU “ u dakorduan për hapat e radhës në realizimin e këtij projekti.

Njoftimi i plotë:

Takimi mujor i Progresit të Asistencës Teknike mbi Projektin e financuar nga WBIF.

Është mbajtur takimi i rradhës për monitorimin e progresit të Asistencës Teknike, financuar nga WBIF për realizimin e projektit “Ndërrimi i gypave të azbestit, instalimi i ujëmatësve të mençur, dhe kanalizimi fekalë” për rrjetin e Ujësjellësit KRU “Gjakova” SH.A.
Të pranishëm në takim ishin përfaqësues nga Firma Konsulente COWI, përfaqësues të IFI-së, përfaqësues nga Qeveria e Republikës së Kosovës, të cilët në bashkëpunim me U.D. Kryeshef Ekzekutiv Visar Hasi si dhe menaxhmentin e lartë të Ujësjellësit KRU “Gjakova”, u dakorduan për hapat e radhës në realizimin e këtij projekti!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat