Çka do të bënte në rast se e humb Gjakovën? Përgjigjet Gjini

Gjakova

Çka do të bënte në rast se e humb Gjakovën? Përgjigjet Gjini

Më: 5 nëntor 2021 Në ora: 00:23
Mimoza Kusari-Lila, Ardian Gjini

Kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini, i cili po synon mandatin e dytë atje, është përgjigjur në pyetjen se çka do të bënte në rast se e humb Gjakovën.

Gjini tha se ka me çka me u marrë në jetë, andaj edhe përmendi disa mundësi.

“Unë kam me çka me u marr në jetë. Mundem me dhanë mësim, me nis ndonjë biznes, me u marr me shkrime”, ka thënë Gjini.

Tutje, Gjini tha se përkundër asaj më sipër, Gjakova ka vendosur t’ia jep edhe një mandat kryetarit aktual.

“Por, Gjakova ka vendosur me ma dhanë edhe një mandat sepse do ta çoj Gjakovën përpara”, shtoi Gjini.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat