Vajza nga Kamenica qe 7 ditë e zhdukur, kushdo që e shihni lajmëroni Policinë - Bota Sot
Vajza nga Kamenica qe 7 ditë e zhdukur, kushdo që e shihni lajmëroni Policinë

Gjilani

Vajza nga Kamenica qe 7 ditë e zhdukur, kushdo që e shihni lajmëroni Policinë

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 20:37
Jehona Zeqiri

Tash e shtatë ditë familje nuk di gjë se ku është vajza e tyre Jehona. Jehona Zeqiri nga Kamenica, është zhdukur që një javë, por për fatin e saj familja nuk ka as një njoftim nga askush.

Ata e kanë shpallur vajzën e tyre të zhdukur dhe po kërkojnë ndihmë nga qytetarët për gjetjen e saj.

Familja e Jehonës kanë publikuar edhe numrin e kontataktit që nëse dikush e sheh, për tu lajmëruar.

Numri kontaktues: 045695903 ose lajmëroni Policinë e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...