Normalizohet qarkullimi në qytetin e Gjilanit pas aksidentit - Bota Sot
Normalizohet qarkullimi në qytetin e Gjilanit pas aksidentit

Gjilani

Normalizohet qarkullimi në qytetin e Gjilanit pas aksidentit

Më: 7 mars 2019 Në ora: 19:21
Vendi ku ndodhi aksidenti

Qarkullimi në qytetin e Gjilanit.

Qarkullimi ishte ndërprerë sot pas aksidentit i cili ndodhi rreth orës 14:00, në këtë aksident mbetën lënduar 16 persona, dhe vetëm një person ka humbur jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...