Fjalët prekëse të Hazirit për biznesmenin Çoçaj - Bota Sot
Fjalët prekëse të Hazirit për biznesmenin Çoçaj

Gjilani

Fjalët prekëse të Hazirit për biznesmenin Çoçaj

Më: 8 mars 2019 Në ora: 16:12
Lutfi Haziri, Qerim Çoçaj

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, një ditë pas aksidentit tragjik që ndodhi në qendër të qytetit e vdiq biznesmeni Qerim Çoçaj, i ka dedikuar disa fjalë këtij të fundit.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Haziri ka falënderuar të ndjerin për gjithçka që ka bërë për qytetin e Gjilanit.

“Humanizmi, solidariteti dhe miqësia juaj, kulmoi me heroizëm dje, në mbrojtje të fëmijëve. Aksidenti tragjik njomi me gjakun Tuaj ditën e 7 marsit. Të faleminderit për gjithçka që bëre për Gjilanin. Lamtumire miku im!”, ka shkruar Haziri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...