Sulmohet një person zyrtar në gjykatë, një i arrestuar - Bota Sot
Sulmohet një person zyrtar në gjykatë, një i arrestuar

Gjilani

Sulmohet një person zyrtar në gjykatë, një i arrestuar

Më: 24 prill 2019 Në ora: 10:14
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar në Gjilan një të dyshuar pasi që i njëjti gjatë prezantimit në seancë gjyqësore, i pakënaqur me përmbajtjen teknike dhe të gjeturat e ekspertizës të ekspertit të lëmisë ka filluar me sjellje arrogante dhe veprime të dhunshme fizike për çka edhe është përjashtuar nga procesi gjyqësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...