Lutfi Haziri tregon të vetmin përkujdes për Agim Ramadanin - Bota Sot
Lutfi Haziri tregon të vetmin përkujdes për Agim Ramadanin

Gjilani

Lutfi Haziri tregon të vetmin përkujdes për Agim Ramadanin

Nga: A.M. Më: 15 qershor 2019 Në ora: 16:51
Agim Ramadani

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar se në shtëpinë e heroit Agim Ramadani kanë vendosur pllakën e shenjëzimit.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se kjo është vetëm një përkujdesje e jona për këtë kolos të Karadakut

Postimi i plotë:

Vendosja e kësaj pllake të shenjëzimit në shtëpinë ku ka jetuar Agim Ramadani, është më e pakta që ne mund të bëjmë karshi kontributit të kolosit deri në flijim. Familja Ramadani duhet të jenë krenarë për tërë jetën dhe kjo është vetëm një përkujdesje e jona për këtë kolos të Karadakut!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...