Uran Ismajli tregon dallimet në Emergjencën e Spitalit në Gjilan para dhe pas investimeve - Bota Sot
Uran Ismajli tregon dallimet në Emergjencën e Spitalit në Gjilan para dhe pas investimeve

Gjilani

Uran Ismajli tregon dallimet në Emergjencën e Spitalit në Gjilan para dhe pas investimeve

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 23:14
Ilustrim

Ministria e Shëndetësisë, në krye me Uran Ismajlin, së fundmi kanë investuar në Emergjencën e Spitalit të Përgjithshëm të Gjilanit.

Ismalji përmes një postimi në Facebook ka treguar ndryshimet që kanë ndodhur në Emergjencë.

“Emergjenca në Spitalin e Përgjithshëm të Gjilanit – para dhe pas investimeve tona. “, ka shkruar ai në postimin e tij.

Vlen të kujtojmë që së fundmi, Ismajli përuroi edhe parkingun për 400 vetura në QKUK.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat