Lutfi Haziri feston 50 vjetorin, shikoni surprizën që i bëri Rama e Basha - Bota Sot
Lutfi Haziri feston 50 vjetorin, shikoni surprizën që i bëri Rama e Basha

Gjilani

Lutfi Haziri feston 50 vjetorin, shikoni surprizën që i bëri Rama e Basha

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 15:17
Pamje nga videoja

Lutfi Haziri, një nga figurat e rëndësishme të “LDK”-së, i pari i komunës së Gjilanit, ka festuar dje ditëlindjen e 50-të me një festë shumë elegante me shumë mysafir.

Në shtëpinë Lutfi Hazirit festa ishte organizuar nga bashkëshortja e tij, këngëtarja Myrvete Bajrami-Haziri, ndërkohë që në adresë të tij.

Përmes videoprojektorëve mesazhe dhe urime për Hazirin janë përcjellë edhe nga Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetari i “PD”-së, Lulzim Basha.

Shikoni videon. 

Nëse nuk hapet videoja klikoni për ta hapur në Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat