Gjilani promovon projektin online E-Arsimi - Bota Sot
Gjilani promovon projektin online E-Arsimi

Gjilani

E premte, 19 tetor 2018

Gjilani promovon projektin online E-Arsimi

Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 07:08
Komuna e Gjilanit

Komuna e Gjilanit ka bërë të ditur se sot do të bejë  promovimin e projektit tjeter te në fushën e Teknologjisë Informative, E- Arsimi.

Ky projekt po ashtu është i pari ne nivel te Republikës se Kosovës dhe hap tjetër i avancimit te shërbimeve për mësimdhënës, nxënës dhe prindër. 

Promovimi behët në Shkollën e Bujqësisë dhe Agrobiznesit "Arbëria" në lagjen e Vishnjeve në Gjilan.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test