Konferencë informuese për zhvillimin e sektorit privat - Bota Sot
Konferencë informuese për zhvillimin e sektorit privat

Gjilani

E shtunë, 17 nëntor 2018

Konferencë informuese për zhvillimin e sektorit privat

Më: 26 dhjetor 2017 Në ora: 07:03
ilustrim

Në Gjilan sot mbahet konferenca informuese për zhvillimin e sektorit privat, që zhvillohet në kuadër të aktiviteteve “Ditët e biznesit të vogël 2017”.

Konferenca organizohet nga Ministria e Tregtisë dhe Industrisë, përkatësisht Agjencia për Investime dhe Përkrahjen e Ndërmarrjeve në Kosovë në bashkëpunim me Komunën e Gjilanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test