Haziri uron gjilanasit për ndërrimin e motmoteve, apelon të festojnë me dinjitet! - Bota Sot
Haziri uron gjilanasit për ndërrimin e motmoteve, apelon të festojnë me dinjitet!

Gjilani

E diel, 21 tetor 2018

Haziri uron gjilanasit për ndërrimin e motmoteve, apelon të festojnë me dinjitet!

Më: 31 dhjetor 2017 Në ora: 13:21
Lutfi Haziri

Me këtë rast, apeloj tek të gjithë qytetarët e komunës së Gjilanit që të festojnë me dinjitet ndërrimin e moteve. Gëzuar 2018!”, thuhet në urimin e kryetarit Haziri.

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me rastin e ndërrimit të motmoteve, ua ka uruar të gjithë qytetarëve dhe bashkatdhetarëve Vitin e Ri 2018. Në mesazhin e urimit thuhet:

“Uroj që viti i ardhshëm të jetë vit më i begatshëm, më i shëndetshëm dhe më me shumë mirësi për të gjithë qytetarët e komunës së Gjilanit, për të gjithë shqiptarët kudo që jetojnë, për bashkatdhetarët tanë në Europë e Amerikë.
Uroj nga zemra që viti 2017 të jetë mësim dhe që 2018-ta të jetë vit më i mbarë dhe i tregimit të madh për Gjilanin në kuptimin zhvillimor. 
Me këtë rast, apeloj tek të gjithë qytetarët e komunës së Gjilanit që të festojnë me dinjitet ndërrimin e moteve. Gëzuar 2018!”, thuhet në urimin e kryetarit Haziri. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test