Tiger Woods i rikthehet stërvitjes

Golf

Tiger Woods i rikthehet stërvitjes

Më: 22 nëntor 2021 Në ora: 12:50
Tiger Woods i rikthehet stërvitjes

Tiger Woods i rikthehet stërvitjes 9 muaj pas aksidentit me makinë!

Tiger Woods i është rikthyer fushave të golfit, 9 muaj pas aksidentit me makinë që bëri në shkurt të këtij viti, në Los Anxhelos.

Është vetë ikona e sportit që ka postuar një video të shkurtër në faqen e tij zyrtare në “Twitter”, ku tregon se ka nisur nga stërvitja dhe gjuajtja e topit të golfit.

“Duke bërë progres”, shkruan Woods, që u tregon fansave të tij goditjet me efekt të topit.

Duket se golfisti i njohur amerikan synon të rikthehet sa më shpejt në fushë dhe se aksidenti e operacioni janë një kujtim i largët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat