Në aksidentin tragjik afër Strazhës humbi jetën Evzal Seli

Gostivari

Në aksidentin tragjik afër Strazhës humbi jetën Evzal Seli

Më: 5 shtator 2021 Në ora: 14:25
Evzal Seli

Gostivari në zi, në aksidentin tragjik afër Strazhës humbi jetën Evzal Seli

Në aksidentin tragjik që ndodhi të shtunën në magjistralen Gostivar – Kërçovë, në afërsi të fshatit Novo Sellë, viktima ishte Evzal Selimi, 30 vjeçari nga Gostivari.

Selimi ishte një sipërmarrës i ri në qytetin e Gostivarit. Me punën e tij të ndershme, Selimi kishte fituar zemrat e njerëzve që punonte, por edhe të shoqërisë, fqinjve dhe familjes.

Selimi jetonte bashkë me familjen e tij në Gostivar, kurse prindërit i jetonin në Austri. Pas vetës, Selimi ka lënë dy fëmijë të vegjël dhe bashkëshorten e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat