Taravari shpall fitore në rreth të parë në Gostivar

Gostivari

Taravari shpall fitore në rreth të parë në Gostivar

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 22:13
Ilustrim

Kryetari aktual i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari në konferencë për shtyp ka shpallur fitore që në rreth të parë.

Ndërkaq sipas të dhënave të publikuara të KSHZ-së, nga 8.26% e fletëvotimeve të procesura, Arben Taravari ka 53.75%.

Nevzat Bejta ka 40.49%, Renata Elezi nga PDSH 0.72% dhe Fadil Zendeli nga Lëvizja Besa me 1.44%.

Mbështetësit e ASH-AAA tashmë kanë nisur festën në qendër të Gostivarit.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat