Grubi: Rinia, kryefjala e fushatës në Gostivar

Gostivari

Grubi: Rinia, kryefjala e fushatës në Gostivar

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 17:15
Grubi: Rinia, kryefjala e fushatës në Gostivar

Rinia ishte kryefjala e kësaj fushate zgjedhore, në veçanti në Gostivar.

Energji e jashtëzakontë pozitive mbretëron në Gostivar sepse kjo rini ka nevojë për qytet të mundësive, qytet që përputhet me idetë progresive rinore, i pranon dhe i zbaton ato.

Të mirë, të edukuar, të mençur, të bukur, të ditur, entuziast dhe kreativ, të gjithë më përmbushën me energji sot.

Dhe bashkë me tha dhe për ta do ta rinojmë dhe fuqizojmë Gostivarin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat