Arrestohet tre persona në Gostivar për të vuajtur dënimin me burg

Gostivari

Arrestohet tre persona në Gostivar për të vuajtur dënimin me burg

Më: 21 shkurt 2022 Në ora: 12:56
Foto ilustrim

Nga SPB-Tetovë njoftojnë se dje kanë arrestuar tre persona për të vuajtur dënimin me burg.

“Punonjësit policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, dje (20-shkurt) nga ora 10:20 deri në ora 17:50, me urdhër të gjykatës, në rrugët “Nikola Parapunov” dhe “Ilinden” në Gostivar dhe Balindoll të Gostivarit, kanë arrestuar personat B.S. 43), E.G. (27) nga Gostivari dhe B.J.(25) nga Balindolli.

Për shkak të vuajtjes së dënimit me burg,

të tre personat janë dërguar në Institucionin Korrektues ndëshkues Penal Burgun e Tetovës për të vuajtur dënimin”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat