Golashënuesja më e mirë e Kosovës mahnit me bukuri e stil - Bota Sot
Golashënuesja më e mirë e Kosovës mahnit me bukuri e stil

Hendboll

Golashënuesja më e mirë e Kosovës mahnit me bukuri e stil

Nga: K. G. Më: 29 maj 2019 Në ora: 12:15
Edona Radoniqi

Edona Radoniqi është prej lojtareve më efikase në elitën e hendbollit të Kosovës. Ajo ka synime të mëdha për edicionin e ri. 
Maturantja së fundi ka mahnitur me bukuri dhe stil. Ajo tha se sporti është prej segmenteve që po zhvillohet hovshëm me trup dhe beson se një ditë do të jetë njëshi i Ligës.  

Image

Ajo nuk e ka primare stilin apo bukurinë, por sipas saj e ka dhunti nga Zoti, megjithatë pretendon të jetë në formën më të mirë për edicionin e ri që me Vëllaznimin e Gjakovës të arrijnë synimet, të jenë në mesin e ekipeve më të mira.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...