Kjo është palestra sportive që po ndërtohet në Kosovë - Bota Sot
Kjo është palestra sportive që po ndërtohet në Kosovë

Hendboll

Kjo është palestra sportive që po ndërtohet në Kosovë

Nga: K. Goca Më: 22 gusht 2019 Në ora: 18:36
Kjo është palestra sportive që po ndërtohet në Kosovë

Kosova gjithnjë e më shumë po pasurohet me palestra sportive dhe me një kapacitet edhe të mirë të shikuesve.

Qyteza e Deçanit është duke ndërtuar palestrën sportive, që është lajmi më i mirë për komunitetin sportiv të këtij vendi.  

“Sot vizitova realizmin e punimeve në ndërtimin e Palestrës Sportive në Deçan, ku se shpejti do të përfundojnë punimet finale me dinamiken e paraparë!”, shkruan Ibër Alaj, drejtor i DSK-së.

Një pamje e mirë e palestrës në Deçan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat