Sportistja bukuroshe e Kosovës bëhet nuse - Bota Sot
Sportistja bukuroshe e Kosovës bëhet nuse

Hendboll

Sportistja bukuroshe e Kosovës bëhet nuse

Nga: K. G. Më: 25 gusht 2019 Në ora: 14:43
Sportistja bukuroshe e Kosovës bëhet nuse

Është prej hendbollisteve ndër më të talentuara në Kosovë, Alberina Berisha, e cila i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me djalin që e donte!

Image

Ajo është anëtare e klubit të hendbollit Shqiponja nga Gjakova dhe që ka ambicie të mëdha.

Image

Alberina është sportiste bukuroshe dhe nusja më e re nga sportistet e Kosovës dhe e ka gjetur djalin që ëndërronte, i cili është me letra austriake.

Synimi Alberinës është të ndërtojë një karrierë të bujshme në hendboll.
Image

Në foto shihet me bashkëshortin e saj dhe janë të lumtur, duke pasur dhe synime për të ardhmen që së bashku t’i realizojnë të gjitha ëndrrat që kanë para vetes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat