KH Drenica para shtatores së heroit Fehmi e Xhevë Lladrovci - Bota Sot
KH Drenica para shtatores së heroit Fehmi e Xhevë Lladrovci

Hendboll

KH Drenica para shtatores së heroit Fehmi e Xhevë Lladrovci

Nga: K. G. Më: 8 mars 2020 Në ora: 12:41
KH Drenica para shtatores së heroit Fehmi e Xhevë Lladrovci

Klubi i hendbollit Drenica nga Drenasi ka nderuar heronjtë Fehmi Lladrovci e Xhevë Krasniqi-Lladrovci. 

“Kemi uruar ditën kombëtare dhe Ditën e Mësuesit”, tregon Kushtrim Kastrati, hendbollist i Drenicës.

Fehmiu dhe Xheva ishin pjesëtar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të cilët ranë heroikisht në luftë kundër agresorit serb.

KH Drenica nderoi heronjtë në Ditën e Mësuesit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat