Sot luhet ndeshja e parë pa shikues në Ferizaj - Bota Sot
Sot luhet ndeshja e parë pa shikues në Ferizaj

Hendboll

Sot luhet ndeshja e parë pa shikues në Ferizaj

Më: 12 mars 2020 Në ora: 15:00
KHF Kastrioti

Për shkak të rrezikut nga coronavirus, është marrë vendim që ndeshjet të luhen pa shikues në të gjitha disiplinat sportive.

Sot do të luhen dy ndeshje pa shikues, ajo në Ferizaj dhe tjetra në Gjakovë.

Kastrioti e Shqiponja takohen nga ora 17:00, ndërsa edhe në këtë ndeshje pritet të ketë rivalitet.

Vëllaznimi e Prishtina luajnë prej orës 18:00 kurse prishtinaset janë favorite për të shkuar në gjysmëfinale
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat