Provokon me veshje ish lojtarja e Kosovës, tregon një pjesë! Boshnjakja ka një thënie të fortë shqip! - Bota Sot
Provokon me veshje ish lojtarja e Kosovës, tregon një pjesë! Boshnjakja ka një thënie të fortë shqip!

Hendboll

Provokon me veshje ish lojtarja e Kosovës, tregon një pjesë! Boshnjakja ka një thënie të fortë shqip!

Nga: Kemajl Goca Më: 29 mars 2020 Në ora: 17:06
Esma

Është e hapur për opinionin sportiv, nuk e ngarkon edhe shumë kokën për gjëra të kota, por e jeton jetën e saj dhe mendon vetëm për sport.

Është hendbollistja nga Podgorica, boshnjakja Esma Muratoviq, që luan për ekipen e ligës së dytë spanjolle San Jose Orebro!

Ishte lojtarja e kampiones dhe fitueses së Kupës së Kosovës, Istogu, ka publikuar një foto tjetër provokuese, duke treguar një pjesë të bukurisë së saj trupore dhe çmendur fansat e saj.

Image

Esma është lojtarja më e mirë e Kosovës për vitin 2019, e shpallur nga Federata e Hendbollit e Kosovës.

Madje ka filluar të shkruajë edhe shqip në facebook. Ajo ka shkruar: U kry!

Image

Ka komunikim të vazhdueshëm me Kosovë! Ajo tani jeton e vepron në Spanjë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat