Cila është shtatëshja më e mirë dhe trajneri më i mirë i të gjitha kohërave në hendbollin e Kosovës? - Bota Sot
Cila është shtatëshja më e mirë dhe trajneri më i mirë i të gjitha kohërave në hendbollin e Kosovës?

Hendboll

Cila është shtatëshja më e mirë dhe trajneri më i mirë i të gjitha kohërave në hendbollin e Kosovës?

Nga: Kemajl Goca Më: 17 prill 2020 Në ora: 14:16
Cila është shtatëshja më e mirë dhe trajneri më i mirë i të gjitha kohërave në hendbollin e Kosovës?

Që nga vitin 1953 e deri e më sot kanë dalë gjeneratat e ndryshme të hendbollit në Kosovë.

Në periudhat e ndryshme, kemi pasur lojtarë të mëdhenj, nga koha e klubi Normalisti nga Prishtina, ish Borci i Ferizajt (aktualisht Kastroti), Trepça nga Mitrovica, Vëllaznimi nga Gjakova, ish Bozhuri, Kosova e Vushtrrisë, Prishtina etj. 

Cili është shtatëshja më e mirë e të gjitha kohërave, 1953-2019? Shtatëshja më e mirë e të gjitha kohërave, ky është një loloje ankete: 
Portieri:
Alo e majtë:
Beku u majtë:
Qendra:
Pivoti:
Beku i djathtë:
Alo e djathtë:
Trajneri më i mirë:

E dini se ka pasur lojtarë e lojtarë dhe me nam.
 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat