Trepça rifillon përgatitjet për rifillimin e kampionatit - Bota Sot
Trepça rifillon përgatitjet për rifillimin e kampionatit

Hendboll

Trepça rifillon përgatitjet për rifillimin e kampionatit

Nga: K. G. Më: 5 qershor 2020 Në ora: 13:00
Trepça rifillon përgatitjet për rifillimin e kampionatit

Klubi me renome Trepça nga Mitrovica ka rifilluar përgatitjet me synime që të janë me të gatshëm për rifillimin e garave. 

Mitrovicasit do të luajnë në garat e play-off-it dhe synojnë finalen. 

Në ditën e parë atmosfera ka qenë shumë e mirë.

Kryetari i klubit Bujar Istrefi beson e shpreson se do të janë mjaft mirë të përgatitur edhe pse koha është mjaft e shkurtër kur kihet parasysh se garat nisin me 13-14 qershor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat