Shaqir Kërtoku: Urime 25 vjetori i gazetës kombëtare “Bota sot’ - Bota Sot
Shaqir Kërtoku: Urime 25 vjetori i gazetës kombëtare “Bota sot’

Hendboll

Shaqir Kërtoku: Urime 25 vjetori i gazetës kombëtare “Bota sot’

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 18:15
Shaqir Kërtoku: Urime 25 vjetori i gazetës kombëtare “Bota sot’

Ish hendbollisti, Shaqiri Kërtoku ka fjalët më të bukura për gazetën kombëtare “Bota sot” dhe iu është falënderues për përkrahjen e madhe ndaj sportistëve.

“Urime 25 vjetori i gazetës kombëtare “Bota sot’. 

Urime Kemajl Goca, o kingu i mediave në Kosovë, më i madhi në vend. 

Urime 25 vjetorin e gazetës”, uron Kërtoku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat