Arbër Sylejmani: Urime ‘Bota sot’, e vetmja gazetë që i kushton rëndësi hendbollit - Bota Sot
Arbër Sylejmani: Urime ‘Bota sot’, e vetmja gazetë që i kushton rëndësi hendbollit

Hendboll

Arbër Sylejmani: Urime ‘Bota sot’, e vetmja gazetë që i kushton rëndësi hendbollit

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 22:37
Arbër Sylejmani: Urime ‘Bota sot’, e vetmja gazetë që i kushton rëndësi hendbollit

Portieri i hendbollit, Arbër Sylejmani, iu është mirënjohës pafund gazetës kombëtare “Bota sot”. 

Ai e uron 25 vjetorin e gazetës “Bota sot” dhe i dëshiron edhe shumë vite të suksesshme.

“Urime për ‘Botën sot’, gjithmonë e gatshme për hendboll, e vetmja gazetë që merret me hendbollin. 

E vetmja gazetë që i kushton rëndësi hendbollit”, uron me përzemërsi Sylejmani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat