Erdoan Vitaku: Urime 25 vjetorin gazetës ‘Bota sot’, e vetmja që përkrah hendbollin - Bota Sot
Erdoan Vitaku: Urime 25 vjetorin gazetës ‘Bota sot’, e vetmja që përkrah hendbollin

Hendboll

Erdoan Vitaku: Urime 25 vjetorin gazetës ‘Bota sot’, e vetmja që përkrah hendbollin

Nga: K. G. Më: 28 qershor 2020 Në ora: 13:55
Erdoan Vitaku: Urime 25 vjetorin gazetës ‘Bota sot’, e vetmja që përkrah hendbollin

Ish hendbollisti dhe gjyqtari i shquar i hendbollit, Erdoan Vitaku, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

Vitaku tha se “Bota sot” është e vetmja gazetë që nuk e harron kurrë sportin e hendbollit.

Ai i uron gazetës shumë e shumë vite tjera të suksesshme. 

“Urime 25 vjetorin.

Gazeta më e mirë sportive, e vetmja që përkrah hendbollin”, uron Vitaku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat