Granit Sahiti: Urime ‘Bota sot’, iu jemi mirënjohës për përkrahje të sportit - Bota Sot
Granit Sahiti: Urime ‘Bota sot’, iu jemi mirënjohës për përkrahje të sportit

Hendboll

Granit Sahiti: Urime ‘Bota sot’, iu jemi mirënjohës për përkrahje të sportit

Nga: K. G. Më: 29 qershor 2020 Në ora: 01:27
Granit Sahiti: Urime ‘Bota sot’, iu jemi mirënjohës për përkrahje të sportit

Ish hendbollisti dhe ndihmëstrajneri i kampionit të ri, KHF Ferizaj, Granit Sahiti, uron gazetën kombëtare “Bota sot”.

“Uroj 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’.

Gazetë që vazhdimisht shkruan me profesionalizëm për hendboll dhe sportin në përgjithësi.

Ju jemi mirënjohës dhe iu dëshirojmë edhe qindra vite tjera të suksesshme”, uron Sahiti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat