Holandezet çmendin me çmimin e biletave para ndeshjes me Istogun - Bota Sot
Holandezet çmendin me çmimin e biletave para ndeshjes me Istogun

Hendboll

E diel, 18 nëntor 2018

Holandezet çmendin me çmimin e biletave para ndeshjes me Istogun

Nga: Kemajl Goca Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 13:31
Pllakata e klubit holandez

Skuadra e hendbollit Istogut do të zhvillojë ndeshjet me holandezet Virto Quintus, në kuadër të rrethit të tretë të Challenge Cup në konkurrencën e femrave.

Të dyja ndeshjet luhen në fushë të holandezeve, e cila çmend me çmimet që ka përcaktuar për të dyja ndeshjet (18 dhe 19 nëntor), por për moshat ndër 12 vjeç është falas dhe për ata që kanë mbi 65 vjeç kushton 5 euro. Bileta më e shtrenjtë 15 euro, ka edhe 10 euro dhe 7.5 euro, varësisht ku ulesh në tribuna.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test