Devaja, një jetë me hendbollin - Bota Sot
Devaja, një jetë me hendbollin

Hendboll

E diel, 18 nëntor 2018

Devaja, një jetë me hendbollin

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 17:39
Ilustrim

KH Vëllaznimi - Gjakovë do jetë partner dhe mbështetës i eventit, që do të organizohet me 20 shkurt.

Drejtuesit, stafi i trajnerëve, hendbollistë e tifozë, do të jenë të pranishëm në Teatrin e Shkollës së Muzikës “Prenk Jakova”, për ta ndjekur ceremoninë e shfaqjes së dokumentarit dhe prezantimit të librit monografik “Një jetë me hendbollin”, dedikuar tashmë kryetarit të nderit në FHK, Mexhit Devaja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test