Petrova: Bebë, ja ktheve namin... - Bota Sot
Petrova: Bebë, ja ktheve namin...

Hendboll

Petrova: Bebë, ja ktheve namin...

Nga: K. G. Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 12:32
Petrova: Bebë, ja ktheve namin...

Ish kryetari i klubit Kastriotit nga Ferizaj (femra),  Ahmet Hysenaj-Petrova, ka një respekt të jashtëzakonshëm për hendbollisten Bellma Beba, e cila luan në Ligën e Tretë gjermane, Wurm Mitte.

“Kapitene, Ti qe nën udhëheqjen tënde me KHF KASTRIOTI ja ktheve namin qytetit tonë të hendbollit Ferizajt, duke i dhuruar katër KUP-a dhe tre tituj Kampion i Kosovës, a tani po shkëlqen në Klubin HSG WURM-MITTE, ne Gjermani: Gëzuar ditëlindjen”, shkruan mes të tjera Petrova.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...