AAK mblidhet në Istog - Bota Sot
AAK mblidhet në Istog

Kosova

AAK mblidhet në Istog

Më: 22 mars 2019 Në ora: 22:12
Foto nga takimi

Berisha thotë se në takim ka parë shumë fytyra të reja ndërsa teme bisede kanë qenë rrjedhat e fundit në politikën kosovare.

“Sonte ne nje takim me aktivistë dhe struktura te Aleancës për Ardhmerinë e Kosovës në Istog.

Takim i ngrohtë, diskutuam për rrjedhat e fundit ne politikën e Kosovës, investimeve qe po i bëjmë në këtë pjesë te harruar paslufte, për vizionin dhe objektivat e degës së AAK-së në Istog.

Sot pash shumë fytyra te reja, frymë te re, ashtu si qytetatrët e gjithë Kosovës edhe qytetarët e Istogut po rreshtohen me puntorët, me njerëzit qe kanë fjalë pak e punë shumë, me vizionin AAK-së, kundër mbetjes ne të kaluarën dhe politikave te fjetura.

Falemnderit qytetetarë të dashur Istogas pë këtë atmosferë vëllazerore” shkruan Bekë Berisha në Facebook.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...