Rama bashkë me ambasadorin e BE-së, merr pjesë në aktivitete për Ditën e Evropës

Prishtina

Rama bashkë me ambasadorin e BE-së, merr pjesë në aktivitete për Ditën e Evropës

Më: 9 maj 2024 Në ora: 16:26
Përparim Rama

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama së bashku me ambasadorin e BE-së në Kosovë Tomáš Szunyog dhe ambasadorë të shteteve mike të Kosovës, kanë marrë pjesë në aktivitete të ndryshme, në Ditën e Evropës.

Ai ka thënë se këto aktivitete kanë qenë të organizuara në sheshin” Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Postimi i plotë:

Bashkë me Tomáš Szunyog, ambasadorin e BE-së në Kosovë dhe ambasadorë të shteteve mike të vendit tonë, morëm pjesë në aktivitete të ndryshme, të mrekullueshme, të organizuara për Ditën e Evropës në sheshin “Zahir Pajaziti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat