Pastrimi i ambientit, prioritet i dy kryetarëve atij të Suharekës dhe Prizrenit - Bota Sot
Pastrimi i ambientit, prioritet i dy kryetarëve atij të Suharekës dhe Prizrenit

Kosova

Pastrimi i ambientit, prioritet i dy kryetarëve atij të Suharekës dhe Prizrenit

Nga: A.SH Më: 19 prill 2019 Në ora: 10:09
Mytaher Haskuka dhe Bali Muharremaj

Kryetarët e dy komunave të Kosvoës, atë të Suharekës dhe Prizrenit, po i bashkon prioriteti për pastrimin e ambientit.

Kryetari i Suharekës përmes facebook shkruan se, së bashku me Mytaher Haskuka, në kufirin mes Prizrenit dhe Suharekës në dy drejtimet gjatë magjistrales, filluam pastrimin nga mbeturinat.

Postimi i plotë:

Pastrimi i ambientit do të mbetet prioritet tash e tutje.

Me Kryetarin e Prizrenit Mytaher Haskuka në kufirin mes Prizrenit dhe Suharekës në dy drejtimet gjatë magjistrales, filluam pastrimin nga mbeturinat.

Përkushtimi për një ambient të pastër dhe të gjelbërt do të vazhdoj dhe nuk do të ndalemi.

Bali Muharremaj

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...