Kolona të gjata në pikën kufitare Bllacë-Han i Elezit - Bota Sot
Kolona të gjata në pikën kufitare Bllacë-Han i Elezit

Kosova

Kolona të gjata në pikën kufitare Bllacë-Han i Elezit

Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 20:08
Foto ilustrim

Në kufirin mes Maqedonisë dhe Kosovës sonte janë shkaktuar kolona të gjata.

Festën e 12 vjetorit të pavarësisë duket se kosovarët e kanë shfrytëzuar edhe për të pushuar jashtë vendit.

Në pikën kufitare me Bllacë-Han i Elezit për të hyrë në Kosovë po presin qytetarë të shumtë.

Për shkak të fluksit të madh janë shkaktuar edhe kolona të gjata.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat